Виконуємо роботи з проектування, постачання і монтажу систем кондиціонування, вентиляції та опалення промислових споруд з їх прив'язкою до технологічного процесу підприємства. Кондиціонування будівель і споруд можна розділити на два класи: системи комфортного і системи технологічного кондиціонування.
Комфортне кондиціонування призначене для автоматичної підтримки параметрів повітря, що відповідають оптимальним санітарно-гігієнічним вимогам. Тобто «все для людей». Типові приклади - офісна будівля, готель, супермаркет.
Системи технологічного кондиціонування орієнтовані у першу чергу на забезпечення параметрів повітря, в максимальному ступені відповідають вимогам конкретного виробничого процесу. У технологічних процесах з участю людей враховується зв'язка «обладнання + люди».

ПРОМИСЛОВЕ КОНДИЦІОНУВАННЯ

В даний час задача промислового кондиціонування є досить типовою, не складною з інженерної точки зору. У технологічному кондиціонуванні часто використовується схема чиллер-фанкойл, що забезпечує максимальну точність підтримки параметрів і гнучкість рішень.
Частина задач з кондиціонування більш ефективно може бути вирішена за допомогою фреонових систем з прямим охолодженням на базі компресорно-конденсаторних агрегатів власної збірки. Фактично можемо забезпечити будь-які необхідні параметри повітря в приміщенні.
Працюємо переважно з різноманітними, складними задачами технологічного кондиціонування, де потрібна підтримка одночасно багатьох параметрів: температури, вологості, швидкості руху повітря в робочій зоні, чистоти повітря в приміщенні, кратності повітрообміну, рівномірності розподілу параметрів по всьому приміщенню або навпаки, досягнення необхідних параметрів тільки в обмеженої локальної області. Паралельно ми вирішуємо задачі енергозбереження в технологічних установках і процесах.

СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Для забезпечення необхідних параметрів повітряного середовища у виробничих та адміністративно-побутових приміщеннях передбачається механічна або природна припливно-витяжна вентиляція. Потрібний повітрообмін в приміщеннях визначається за санітарними нормами, рекомендованим кратністям і розрахунками з вимог до даного типу приміщень.
Фахівці нашої компанії проводять детальне вивчення об'єкта. Спільно із замовником складають детальне технічне завдання. Проводять розрахунки, на підставі яких приймаються рішення щодо вибору оптимального комплекту обладнання для реалізації поставленої задачі. При виборі обладнання першорядну роль відіграють якість, ціна і енергоефективність.
У системах вентиляції застосовується обладнання промислового та побутового класу. Припливні і припливно-витяжні установки з рециркуляцією або рекуперацією тепла (пластинчасті або роторні рекуператори). Вентилятори осьові і відцентрові з ЕС і звичайними двигунами. Нашими фахівцями реалізовані проекти з повітряним опаленням виробничих і складських приміщень. Для цього застосовуються як складні системи припливно-витяжної вентиляції, так і тепловентилятори з використанням водяного та електричного нагрівання повітря.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОСУШЕННЯ ТА ЗВОЛОЖЕННЯ

У реалізованих проектах часто зустрічаються задачі по осушенню або зволоженню повітря в виробничих приміщеннях і складах. Для осушення великої кількості повітря в промислових задачах широке застосування отримали осушувачі конденсаційного і роторного типу.
У приміщеннях, де потрібно зволожити повітря в таких процесах, як дефростація м'яса і зберігання овочів, часто використовуються відцентрові зволожувачі (атомайзери) для прямого зволоження, парові та ультразвукові зволожувачі. У різних задачах ефективний певний тип зволожувача.
Наша компанія має досвід проектування і будівництва як індивідуальних кліматичних камер різного призначення, так і великих споруд з штучним кліматом, таких як інкубатори, теплиці, спецсховища, кондитерські цехи, цехи розфасовки та обробки та ін.
З переліком виконаних проектів компанії можна ознайомитися у розділі «Виконані проекти».